Zahradní slunečník, který jde za sluncem. Objevte PROTECT

K nutným dominantám u posezení na zahradách a terasách patří jistě zahradní slunečník. S inovativním řešením přichází technologie PROTECT od společnosti Doppler. Jednou z hlavních předností je vysoká ochrana před UV zářením, ale i šikovně a jednoduše řešená konstrukce. Zahradní slunečník, který jde za sluncem! Prodej slunečníků z Postřižin je minulostí foto: Zahradní centrum Vrkoč Nejen dlouhou zárukou a s ní spojenou životností se mohu tyto slunečníky pyšnit. Kvalita a zpracování s vysokou jakostí použitých materiálů u řady PROTECT patří mezi špičku. Hliníková konstrukce je obohacena prvky hořčíku a křemíku pro zpevnění v takovém rozsahu, že ocelová provedení jiných výrobců nemůže zdaleka konkurovat. Doppler vyrábí Protect slunečníky ve svých evropských provozovnách a tím garantuje zákazníkům také dlouholetý servis a v případě potřeby i náhradní díly, nebo nové potahy.

Tkaniny těchto zahradních slunečníků jsou v několika barevných provedeních a typech. Právě potah je u slunečníků velmi důležitý, protože sluneční UV záření dává materiálům a barvám hodně zabrat. Při výběru nestačí kvalitu posoudit opticky pouhým zrakem, a proto je velice důležité, že výrobce Doppler pamatoval i na podstatné atesty a normy. UV ochranný faktor UPF (dle UV-Stan. 801) je totiž u používaných tkanin v několika barevných s typových provedeních 80. Jen pro představu, je UV ochrana ve stínu stromu 5 – 15 a pevný bavlněný oděv 20. V případě ochrany před UV slunečním zářením textilními výrobky s UPF 20, prodloužíme možný pobyt na slunci 20x, aniž by došlo k poškození naší pokožky. Slunečník chrání před přímým UV zářením, ale ne před odraženým, proto jako doplněk doporučujeme používat ochranné sluneční krémy. Použitím těchto kvalitních materiálů zmnohonásobíte dobu, kterou můžete bezpečně trávit na Vaší zahradě.

Varianty zahradního slunečníku PROTEC Protože co prostor a zákazník, to jiné potřeby a nutnosti variability provedení, vytvořil jejich výrobce Doppler dvě varianty a každou ve dvou velikostech. Zahradní slunečníky mohou být se středovou, nebo boční tyčí. Oba typy jsou v provedení 300 cm a 340 cm. Právě výkyvná verze umožňuje ‘sledování’ slunce díky důmyslným soustavám kloubů s jednoduchou manipulací. Luxusní provedení těchto slunečníků podtrhuje i možnost zatížení stojanu luxusními žulovými dlaždicemi, nebo upevnění do praktické kotvy do země.

U slunečníků Protect se středovou nohou je možné také využít pojízdných žulových stojanů například s gumovými kolečky, nebo dokonce i s rukojetí pro snadné posunutí slunečníku. U těchto variant je tedy konec těžko přenosných betonových kvádrů, nebo dokonce plastových stojanů plných shnilé vody, které často nutí vlastníka se přizpůsobit slunečníku. Bez pojízdných stojanů je přesunutí slunečníku často velmi obtížné. Zakoupení těchto produktů je ta správná investice do Vaší zahrady či terasy.

Zboží můžete zakoupit také u prodejce pro Českou republiku Zahradní centrum Vrkoč, který se zabývá prodejem zahradního nábytku a slunečníků. www.zahradnicentrumvrkoc.cz = ten správný partner pro Vaši zahradu