Zahrada plná vůní i barev. Okrasné rostliny dokáží divy

Imponovaly slavným umělcům…
O významu a půvabu okrasných rostlin svědčí, že se staly nevyčerpatelným námětem celé řady slavných umělců. Známý francouzský malíř Claude Monet a jeho obraz Lekníny, na kterém vykresluje zahradní rybníček osázený několika lekníny, nádhernými to vodními rostlinami, se stal jedním z nejznámějších děl impresionistického malíře vůbec. Kouzlu okrasných zahrad se ve své tvorbě nedokázal ubránit ani španělský malíř a sochař Pablo Picasso. Důvody jejich opojení jsou zřejmé.

…a osloví také vás
Na světě není moc krásnějších pocitů, než se procházet či relaxovat na okrasné zahradě. Nádherné vůně, rozličné barevné kontrasty a nevšední půvab jednotlivých okrasných květin i zahrady jako celku vás nabijí životní energií, poskytnou bezpečné útočiště před každodenními starostmi a přinesou pocit maximální harmonie a souznění s okolním prostředím. Na světě existují věci, o kterých nestačí jen slyšet, ale které musíte prožít.

Okrasná zahrada přímo u vás doma
Se semeny okrasných rostlin si můžete nádhernou zahradu vytvořit před vlastním domem. Pěstební postupy nejsou nijak složité a výsledek za tu snahu určitě stojí. Vybrat si přitom můžete z široké nabídky okrasných rostlin a zvolit takové, které se vám líbí nejvíce. Exotické, klasické venkovní, vodní nebo bahenní? Konečný výběr je pouze na vás. Fantazii se v tomto případě meze nekladou.