Moderní keramika do každé zahrady

Ozdobte svůj dvorek či zahrádku krásnou keramikou, která vynikne v zelené trávě, na kamenech i ve spadaném podzimním listí. Zahradní keramiky se dnes nabízí celá škála a rozhodně by tedy byla velká škoda si žádnou nepořídit. Chcete svou zahrádku odlišit od sousedů? Máte rádi netradiční dekoraci a říkáte si, nač ji mít jen doma, když může být i venku? S pořízením dlouho neváhejte.

Keramika Vojtíškovi

Na výrobu a prodej zahradní keramiky se specializuje keramická dílna – Keramika Vojtíškovi – která disponuje bohatým sortimentem. Výrobou keramiky se zde zabývají již od roku 1988, takže nabízejí opravdu velmi kvalitní produkty v moderním provedení a s dlouho životností.

V keramické dílně se nejprve začala vyrábět užitková keramika, která není určena výhradně na okrasu, ale dá se také používat. Jedná se o různé misky, hrníčky, konvičky nebo třeba i svícny. Tato keramika se hodí jak do vnitřních, tak i do venkovních prostor. Jelikož ona samotná vypadá velice hezky, mnoho lidí ji využívá pouze k dekoraci.

Kvalitní zahradní keramika

Pěkná zahradní keramika je netradiční ozdobou ke každému rodinnému domu. Pořiďte si například originální zahradní svícen, krmítko pro ptáky, keramické rostliny a zvířata, různé misky a fontány a další keramické výtvory z této dílny.

Limitovanou edici v předvánočním čase představuje vánoční keramika. Ta zahrnuje svícny a jesličky, které se budou vyjímat na vašem vánočním stole. Oblíbené jsou rovněž adventní věnečky s použitím keramických detailů. Vypadají opravdu kouzelně a navíc se dají používat i opakovaně.

Zahradní keramika přes internet

Pokud se vám tato originální a kvalitní keramiky líbí, máte možnost si ji zakoupit přímo v internetovém obchodě, kde je nabízena za příjemné ceny. Veškerá zahradní keramika je zhotovena z mrazuvzdorné polokameniny, je ručně vyráběna a vy tak máte jistotu stoprocentní originality výrobku. Nabývá přirozených odstínů, které se budou ve vaší zahradě jistě vyjímat.

Copyright © 2014 RETEL GROUP s.r.o.

kontakt:

Eva a David Vojtíškovi – Výroba keramiky

Krakovany 66

GSM : +420 731 570 502

e-mail: e-d.vojtiskovi@seznam.cz

web: www.keramika-vojtiskovi.cz