Grily Campingaz nikoho nenechají hlady

Je mnoho věcí, které každý zahrádkář, chatař, chalupář či majitel domku nutně potřebuje k péči a údržbě o své malé či velké království v přírodě. Jenže léto není jen o práci, sečení trávy a starostí o záhonky. Léto je přeci především o zábavě, setkávání s přáteli a sladkém lenošení. K příjemnému nic nedělání tak bezesporu patří i zahradní gril, který zasytí hladové a hýčká naše chutě i smysly. Je libo pořádný kus masa na grilu, rybu, hamburger či křupavou zeleninku, nebo dokonce klasické jídlo či pizzu? Revoluční grily Campingaz zvládnou mnohem více.

Grily na dřevěné uhlí Campingaz – poctivá vůně i chuť

CAMPINGAZ BONESCO QST L - imageGrily na dřevěné uhlí jsou stále nejprodávanější a také nejoblíbenější grily vůbec. Příznivá cena osloví nejen začínající či občasné grilovací kuchtíky,ale především všechny milovníky vyznávající tradičnější způsob „opékání“. Grily na dřevěné uhlí vykouzlí tu správnou atmosféru praskajícího ohně, nenahraditelnou vůni kouře i následný úklid popela. V různých velikostech a díky snadné manipulaci osloví nejen rodinu s dětmi, ale také mladé páry či rodiče, kterým už děti vylétly z hnízda. Grily Campingaz přichází s řadou grilů na dřevěné uhlí Bonesco, které v sobě dokonale prolínají tradici i moderní technologie. QST – neboli Quick Start System usnadní díky plynové kartuši a Piezo zapalování nejen rozdělání samotného ohně, ale také podpoří i rychlejší rozpálení dřevěného uhlí. Gril Bonesco QST L je tak připraven do deseti minut pro vaše mistrovské kuchařské umění a díky vyměnitelnému roštu můžete připravit i celé kuře či upéct pizzu.

Plynové grily Campingaz to je pohodlné a šťavnaté grilování

Žádný nepříjemný kouř, ani práce s popelem, přitom ale jednoduché zapálení a snadná příprava pokrmů, to je to pravé pro všechny, kteří si chtějí letní grilovačku vychutnat opravdu naplno. Plynové grily se tak báječně hodí v podstatě kamkoli. Na balkón či terasu, na zahradu sousedící s nerudným sousedem, kterému vadí i voňavý kouř, a dokonce i na cesty. Pokud se nechcete vzdát svého oblíbeného grilování ani na dovolené, výletě či v kempu, gril Campingaz 1 series Compact EX CV snadno složíte i rozložíte a přibalíte do kufru auta. Pokud toužíte přeci jen po něčem větším, plynové grily Campingaz jsou přehledně rozděleny do 4 sérií lišící se velikostí i výbavou, která vás rozhodně nadchne.

Culinary Modular System – gril mnoha tváří

Kdo jednou vyzkouší grilovanou lahůdku – ať už v podobě masa, sýru, zeleniny či ryby – grilování zaručeně podlehne. Není pověrou, že na čerstvém vzduchu zkrátka chutná nejlépe a s rodinou či přáteli to platí dvojnásob. Proč se tedy omezovat jen na tradiční grilování? Grily Campingaz vám přináší Culinary Modular System umožňující vyjmutí prostřední části roštu a jeho výměnu za bohaté příslušenství. Pizza kámen, pánev Wok, široká pánev či stojan na drůbež z vašeho grilu vykouzlí světovou kuchyni. Novinka roku 2016 gril Campingaz 2 series RBS LXS disponuje také bočním hořákem, na kterém si pohodlně ohřejete například omáčku a regulace teploty umožňuje najednou grilovat dva druhy mas či zeleninu i rybu – připravíte tak najednou všechny dobroty. Ideální pro váš kuchařský rozlet, co říkáte?

InstaClean – konec hádkám kdo vyčistí gril

CAMPINGAZ 4 SERIES RBS LXS - produktVšechno krásné jednou skončí, a tak když se ugriluje poslední kousek masa a opeče i poslední krajíc chleba, nastane ne příliš oblíbená činnost, kterou je čištění grilu. Šéfkuchař večera najednou utíká v dáli a nastává otázka, kdo se chopí úklidu. S patentovanou funkcí InstaClean už utíkat od povinností nemusíte! Všechny omyvatelné díly snadno a rychle vyndáte a uložíte do vaší myčky na nádobí, která se už o vše postará. A je jedno, jestli jste grilovali pro sebe, či na grilu Campingaz 3 series Woody LX který zvládne připravit jídlo až pro 12 strávníků. Jeho dřevěná kostra z akátového dřeva včetně odkládacích stolků si ani jiné, než nejlepší zacházení nezaslouží. Stejně jako každý gril vybavený touto funkcí, která ušetří práci a prodlouží životnost vašeho grilu.

RBS hořáky to rozpálí naplno a zdravě

Není grilování jako grilování a RBS hořáky o tom ví své. Zdravější grilování bez přepalovaných tuků z odkapávajících šťáv z masa zajistí keramické hořáky umístěné po boku grilu. Chrání tak vaše zdraví stejně jako životnost grilu a díky použití rozptylovače tepla si také libuje připravovaný pokrm, který se griluje rovnoměrně při teplotě dokonce až 300°C. V nejvyšší řadě plynových grilů Campingaz se snoubí všechny propracované moderní technologie a vaše kulinářské umění spolu s kvalitními surovinami učiní z každé vaší zahradní párty nevšední a jedinečný zážitek. Obsloužit až 16 hostů najednou hravě zvládne gril Campingaz 4 series RBS LXS stejně jako připravit pizzu, steak, paellu či čínu díky vyměnitelnému roštu. Nechybí ani snadná údržba InstaClean, dostatek pracovního a úložného prostoru. Snadná obsluha, spolehlivost a profesionalita, to jsou inovativní grily Campingaz, s kterými nejen léto, ale klidně celý rok, budou vaše chuťové pohárky jako v bavlnce.

CAMPINGAZ 4 SERIES RBS LXS - image