Ochrana záhonů? Plastové zahradní ohrádky

Plastové zahradní ohrádky se řadí do systému oplocování záhonů, keřových rostlin, vzrostlých květin apod. Pokud tedy chcete své květiny ochránit a mít jistotu, že plot je kvalitně proveden, obraťte se na přímého výrobce a to firmu KM PLAST.

Ohebné i neohebné zahradní ohrádky
Plotové profily vyrábí firma KM PLAST z ušlechtilého tvrzeného PVC, které je kvalitativně shodné s materiálem používaným na výrobu plastových oken. Je tak více než jasné, že materiál splňuje i ty nejpřísnější evropské normy. I přes to si však můžete vybrat z několika barevných provedení, a to z bílé a ze čtyř odstínů imitace dřevěných povrchů jako je borovice, třešeň, dub a ořech.

Zakončení pomocí plochých koncovek
Pokud si chcete tento zahradní plotový systém pořídit, nemusíte se bát ani jeho zakončení, které se provádí pomocí plochých koncovek. Ty se do profilu lepí speciálním lepidlem. Nosný profil je dále vyztužen dřevěnou výztuhou a zakončen stejně jako zmíněné plotovky plastovou záslepkou.

Zmíněná firma nabízí kromě ohrazení záhonků, také plastové ploty nebo předokenní ohrádky. Sortiment je nejen pohledově ale i materiálově velmi oblíbený a praktický. Pro více informací navštivte internetové stránky www.kmplast.cz, kde máte k dispozici i online kalkulačku plotového systému.