Oboustranné ploty pro maximální efekt

Jak jste si již mohli povšimnout, výrobky snad ve všech sférách obchodu se zdokonalují nejen funkčně, ale dostávají líbivější design a také poutavější obal. Nezřídka s tím souvisí dlouhý vývoj a složité výrobní přípravy. Nejinak tomu je i v případě betonových plotů. Ty se začaly vyrábět jako jednostranně dekorované a dlouho se takto prodávaly. Díky skvělým praktickým vlastnostem a samozřejmě také estetickým dekorům se i tak hodně prodávaly, to výrobce utvrdilo v tom, že zlepšování odolnosti i designové stránky betonových plotů je krok správným směrem.

V konstrukci tak našly své místo ocelové armatury, které pomáhají plotu k větší odolnosti i pružnosti a postupně se objevily na trhu nejprve dekorované sloupky, které do té doby byly pouze hladké, a poté přišla revoluční novinka – oboustranné betonové ploty. Ty nabízí na rozdíl od starších modelů dekor nyní z obou stran. Těšili jste se, až si budete moci jednou koupit betonový plot, který bude okrasný z vnitřní i vnější strany? Nyní máte možnost, už nebudete muset vymýšlet, jak zamaskovat hladkou stranu plotu živým plotem, okrasnými keři nebo jiným způsobem.

Oboustranné betonové ploty skvěle doplní každý dům a ozdobí jej z vnitřní i vnější strany. Betonové ploty vedle dekorativní funkce plní i nadále také roli ochrannou zejména proti cizímu vniknutí. Jsou vysoce pevné, stabilní a odolné vůči klimatickému i mechanickému působení, můžete se tak vždy spolehnout, že vám betonové ploty vytvoří doma dostatečné soukromí, abyste mohli nerušeně na zahradě sekat trávu, dovádět s dětmi nebo se třeba opalovat.

Neváhejte a pořiďte si i vy oboustranný betonový plot, který vypadá esteticky zvenku i zevnitř a který vám nabídne vedle výrazného designu také skvělé praktické vlastnosti. Oboustranný betonový plot – oplocení pro každého, kdo dbá na estetiku i dlouhou životnost.